Kurz Tarotu on-line

Chcete se naučit umění vykládání tarotových karet z pohodlí Vašeho domova?
Výuka intuitivní a hravou formou

Kurz Tarotu on-line

Kurzy tarotu online přes skype, které pořádám, kladou velký důraz na intuitivní chápání jednotlivých karet a jejich vzájemné spojení. Nemusíte se namáhavě učit obrovské množství informací a pamatovat si několikastránkové výklady jednotlivých karet. Důležité je, vytvořit si ke každé kartě určitý vztah, důvěrně se s ní seznámit, identifikovat se s ní, procítit ji na základě vlastní zkušenosti a vlastního příběhu.

Naučíte se jednoduše propojovat kombinace tarotových karet a naladit se skrze ně na příběh, situaci, stav, děj, proces apod., přesně podle toho, co chcete pomocí karet zrcadlit. Kurz výkladu tarotu je určen jak úplným začátečníkům, tak „chronickým“ začátečníkům, ale i všem, kteří chtějí proniknout do intuitivního vykladačství.

V průběhu kurzu budeme pracovat s intuicí, s naladěním na vlastní nevědomou část. Naučíme se důvěřovat svým vhledům, zesílit sebevědomí, které je důležitým předpokladem každého kartáře a kartářky.

Termín kurzu

On-line přes Skype: jaro 2024 – čtyři dny výuky – online kurz přes skype
Cena: 6.200 Kč
Tarotové karty nejsou v ceně kurzu.

Náplň kurzu

 • Etika kartáře
  Na kurzu tarotu se naučíte, co je vhodné klientovi říkat a co ne, jak si poradit se sdělením nepříjemných zpráv. Do jaké hloubky interpretovat karty u jednotlivých klientů.
 • Význam všech 78 karet Velké a Malé arkány
  Seznámení s významem, pochopení obsahu a uvědomění si každé karty na základě vlastního příběhu života. Každou kartu budeme interpretovat ze všech rovin lidského života.
 • Kombinace tarotových karet
  Naučíte se, jak správně číst karty a jejich vzájemné kombinace jednoduše a jasně. Karty k Vám budou hovořit v jasných výrocích a větách.
 • Výklady a čtení pro jednotlivé životní oblasti
  Naučíte se chápat a vnímat jednotlivé karty a jejich kombinace v souvislosti s materiálním světem.
  (finance, práce, tvůrčí procesy, zdraví, hmotný úspěch či neúspěch).
  Dále pochopíte rovinu emocí a lidských citů (charaktery osob, povahové vlastnosti, vztahové záležitosti, manželství, rozchody, vnitřní spokojenosti a nespokojenosti, duchovního pokrok).
  Naučíte se vidět, jak se postavit vnitřně či jaké chování zaujmout v případě běžných životních situací, jak se posouvat v životě a rozumět jeho výzvám a zkouškám. Naučíte se interpretovat vnitřní mentální svět, svět myšlenek, iluzí, intrik, nápadů a ideálů, které provází každou životní oblast a samozřejmě, kdy a jak se nejlépe rozhodnout a jaké poučení si odnést z těžkých životních časů.
 • Živlové pochopení tarotových karet
  Naučíte se rozumět principům živlů, které zastupují karty malé arkány. Aplikovat toto pochopení na výklady tak, aby byly co nejpřesnější.
 • Divinační systémy
  Proniknete nejen do klasických a tradičních divinačních neboli vykládacích systémů.
  (technika volby, keltský kříž, domy horoskopu, partnerské srovnání, časová divinace apod.)
  Zároveň budete schopni sestavovat vlastní divinační systémy.
 • Tarot jako terapie a psychologie
  Pochopíte, jak vnímat tarotové karty jako „psychoterapeuta a psychologa“, rádce a zrcadlo v každodenním životě.
 • Na kurzu rozvinete také svou intuici a sebedůvěru
  Budete schopni neposuzovat a neprojektovat si své vlastní vědomé nebo nevědomé nastavení v průběhu výkladu. Dozvíte se, jak vykládat sami sobě, a dokázat tak pomoci proniknout do vlastních dějů života.

Jak probíhají kurzy Tarotu On-line (po Skype)

Kurz Tarotu online absolvujete z pohodlí Vašeho domova. Je určen pro menší skupinu účastníků a probíhá formou živého videohovoru po Skype. Online kurzy po skype jsou naprosto adekvátní osobním kurzům, které pořádám v Pelhřimově.

Je pro Vás připraven dostatek výukovýh materiálů a speciální pomocné listy pro pochopení příběhu systému karet.

NOVĚ! Individuální kurz pro jednotlivce

Pro zvýšený zájem pořádám i zcela individuální kurzy Výkladu Tarotu on-line. Lze dohodnout konkrétní čas a přizpůsobit harmonogram plně Vašim potřebám. Cena individuálního kurzu: 18.000 Kč

Jak se přihlásit na kurz?

Na kurz výkladu tarotu on-line se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu a jeho konání. Do formuláře nebo emailu nezapomeňte uvést termín kurzu Tarotu o který máte zájem.

Mám nainstalovaný Skype

V případě, že program Skype máte již nainstalovaný a používáte, zašlu Vám po přihlášení do online kurzu, a po jeho úhradě na Váš email návod k přihlášení do skupiny kurzu.

Nemám nainstalovaný Skype

Pokud na svém počítači, tabletu nebo telefonu nemáte program Skype nainstalovaný, můžete si ho stáhnout z oficiálních stránek Microsoftu. Instalace je velmi jednoduchá a zdarma. Po přhlášení do online kurzu a jeho úhradě, Vám na Váš email zašlu návod k přihlášení do skupiny kurzu.

Skype (PC nebo Android) si můžete stáhnout zde >>>
Tento odkaz neslouží k přihlášení na online kurzy, ale pouze jako odkaz ke stažení programu Skype.


Formulář pro přihlášení na Online kurz Tarotu

Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů