O mě

Klara Hanzalova - poradani kurzu tarotuJmenuji se Klára Hanzalová a narodila jsem se v roce 1976. Od mládí mě zajímala psychologie a duchovní nauky. Vystudovala jsem Univerzitu Karlovu, obor Psychologie a Speciální pedagogika. Několik let, a to především v době svého studia, jsem působila ve školství zaměřeném na děti se speciálními vzdělávacími potřebami a v pedagogicko – psychologické poradně jako diagnostička.

Záhy jsem zjistila, že působení v oboru klinické psychologie mě příliš neuspokojuje, a tak jsem se zaměřila na směry, které pracují s podvědomými vzorci a nastaveními. Krom psychoterapie je jedním z takových směrů, právě systém Tarotových karet, které vykládám již přes 25 let. Kurzy výkladu Tarotu pořádám již od roku 2007.

Krom toho působím od roku 2004 jako terapeutka a poradenská psycholožka, pořádám kurzy terapií pro laickou i odbornou veřejnost a snažím se vést klienty, kteří mé služby vyhledávájí k sebepoznání a kvalitnějšímu životu. Specializuji se na psychodynamické hlubinné přístupy v terapii. Ve své poradenské praxi využívám rovněž tarotové karty, které pomáhají odkrýt nevědomá nastavení klientů a spojuji tak tarotové karty s terapií.

Vzdělání

  • Univerzita Karlova – Psychologie, Speciální pedagogika
  • HAP – Výcvik Hlubinná abreaktivní psychoterapie – A. Dragomirecký
  • EFT – Výcvik Terapie emoční svobody – practitioner Adv (AAMET) – M. Nosková
  • Matrix reimprinting – (AAMET) – M. Nosková
    Škola hypnózy – PhDr. J. Zíka

Publikační a vydavatelská činnost

Autorské knihy

Meditační hudba a řízené meditace

Provozuji také eshop, kde si můžete zakoupit mé knihy, meditační hudbu a řízené meditace

Stránky, kde se můžete dočíst o mé další práci: www.psychoterapeuticke-sluzby.cz  www.terapie-hanzalova.cz