Reference

Reference

Reference absolventů kurzů Výkladu tarotu a spokojených klientů

Děkuji všem, kteří mi zaslali refenci a hodnocení naší společné práce.

Spokojení absolventi kurzů výkladu Tarotu

Kláro, děkuji za skvělý kurz. Velká spokojenost s podáním, zábava. Tarot mě dostal ještě víc, když rozumím, jak celý systém funguje. Kurz doporučuji všem.
(Jana, Beroun)

Kurz doporučuji, vše vysvětleno a podáno hravou formou. Děkuji všem zúčastněným, dámy – skvělá parta a těším se na některá další setkání. Věřím, že tarot mi otevře oči při řešení mých životních úkolů a pomůže i mým klientům rozkrýt jejich pravdu.
(Kateřina, Louny)

Děkuji za hodně přínosný kurz, který mi pomohl se zorientovat v nepřeberném množství názorů a návodů na výklady. Jednoduchá, zato funkční forma, pochopitelná a intuitivní. Trochu jsem se bála, že za tři dny se tarot prostě neučit nedá, ale teď vím, že mám pevný a srozumitelný základ, se kterým už mohu své kartářství rozvíjet sama. A jenom růst! Děkuji! Děkuji! Děkuji !
(Drahomíra, Třeboň)

Skvělý kurz, atmosféra a skvělá parta. Zábavnou a poutavou formou vysvětleny všechny karty. Pochopila jsem něco, co jsem před tím vůbec nechápala, přestože jsem byla věčný samouk vykládání. Pochopila jsem totiž hlavně to, jak spojovat významy karet a jak si vytvářet vlastní vykládací systémy. Došlo mi, že z vykladání karet nemusím dělat žádnou ezoterickou vědu, ale že můžou být naprosto normální součástí mého života. Kurz mi přinesl celkově nový pohled! Díky
(Hedvika, Náměšť nad Oslavou)

Kurzy u paní Mgr. Kláry Hanzalová doporučuji. Jsou velmi zábavné, poutavé, žádná zbytečná „omáčka“ kolem všeho. Navíc Klára je psycholog, takže naučí vnímat věci z jiného úhlu a perspektivy. (Josef, Pelhřimov)

Na kurz jsem se přihlásila proto, že jsem byla úplně zmatená z literatury o tarotových kartách. Některé významy v knihách si vzájemně protiřečí, významy jsou popisovány na hodně stran v knihách a mě nebylo jasné, co vlastně mám ke kartám říkat. Kurz u p. Hanzalové mě dost otevřel oči a zjistila jsem, jak vlastně karty fungují, jak se v nich orientovat a hlavně, jak je číst. Knihy mám již jen pro zábavu a po kurzu je nepotřebuji. Pochopila jsem, jak je důležité řídit se intuicí a věřit sama sobě a svým pocitům.
(Magda, Humpolec)

Spokojení klienti

Děkuji Kláro. Už jsem to málem vzdala, nemohla jsem otěhotnět, bylo mi 43 let. Před lety jste mi vykládala na těhotentsví, lékaři to také vzdali…., dítě prý mít nikdy nebudu. Ale za celý rok, kdy jste mě neustále říkala, že prostě miminko mít budu, Vám chci oznámit, že se právě narodil Alešek! Vaše slova mě celou dobu držela nad vodou!
(Lenka, České Budějovice)

Kláru jen a jen doporučuji. Je mojí kartářkou již roky a díky jejím radám a vhledům lépe zvládám vidět věci tak, jak bych asi neviděla. Výklad vždy přinese něco užitečného a hlavně velmi poučného do života. jsem přesvědčená, že díky tomu jsem v životě předešla mnohým průšvihům.
(Marie, Louny)

Na Kláru se obracím pravidelně, protože mi vždy dokáže dobře poradit. Ona občas má asi zapnutý rentgen, protože v kartách vidí věci, o kterých prostě nemůže od nikoho vědět. Nejlepší ale jsou její rady, jak se mám poučit z toho, co se mi děje. Díky pravidelným terapiím s kartami cítím, že mám  na hodně věcí jiný pohled a dokážu být více nad věcí. Někdy si jen potřebuju prostě ujasnit, že to, co cítím, je správné, abych si něco nenamlouvala. Pokud ještě pochybujete o kartářích, zkuste paní Kláru, ta vás přesvědčí.
(Zdena, Žďár nad Sázavou)

Kláru doporučuji. Využívám jejích služeb hlavně, když se potřebuji poradit ohledně svého podnikání. Vlastním menší firmu s několika zaměstnanci, pracujeme s velkou škálou klientů – tedy s lidmi. Vždy mi poradí, na koho, na co si dát pozor, upozorní mě na důsledky, pokud se vrhnu do spolupráce s určitými lidmi. Jsem přesvědčený, že jsem díky jejím vhledům do karet předešel mnohým problémům a opavužuji se i říci, že finančním ztrátám.
(Jaroslav, Veselí nad Lužnicí)

Klára jsou dva v jednom. Kartářka a psycholožka, ideální kombinace. Celý život jsem měl problémy ve vztazích. Dva rozvody, další partnerky mě pouze využívali, jelikož jsem finančně zajištěný. S Klárou jsem konzultoval své problémy, potřeboval jsem vyhlídku nebo možná ujištění, že mě čeká lepší partnerská budoucnost. Jenomže na prvním sezení mi místo toho Klára vmetla všechny moje psychické problémy i to, že se nemohu divit, že vztahy u mě prostě nefungují. Postupně jsem výklady měnili sezení spíše psychologickým směrem. Vše ale probíhal skrze karty. Časem jsem pochopil, že vše je v mé hlavě. Podařilo se mi předělat svoje myšlení, našel jsem sebeúctu a vyslechl rady a doporučení, jak se postupně srovnat. Nyní mám krásný vztah, poprvé mám partnerku, která mě nevyužívá a kterou jsem měl potkat letos, což mi Klára předpověděla před třemi lety. Kláro děkuju a vděčím Vám za hodně.
(David, Jihlava)